Välj en sida

Kontakta oss

Snabbast svar får du genom att kontakta oss på info@rovab.com eller fylla i kontaktformuläret här till höger.

ORDER SKICKAS TILL info@rovab.com

Våra öppettider är: Måndag-Fredag kl 8.00-17.00, lunchstängt mellan kl 12.00-13.00.

Anette Lamell

Anette Lamell

VD

Mobil:+46 (0)70 529 45 36
Kontor: +46 (0)171-47 51 13
anette.lamell@rovab.com

Mikael Thorsell

Mikael Thorsell

Vice VD / Ägare

Mobil:+46 (0)70 660 61 34
Kontor: +46 (0)171-47 51 13
mikael.thorsell@rovab.com

Jim Wahlstrand

Jim Wahlstrand

Service- och lager chef/ tekniker smörjmedel

Mobil: +46 (0) 70- 749 15 46
Kontor: +46 (0) 171-47 51 13
jim.wahlstrand@rovab.com

Mats Neselius

Mats Neselius

Representant/ Bantekniker

Mobil: +46 (0) 70-549 41 37

mats.neselius@rovab.com

Anette Eriksson

Anette Eriksson

Order/ administration

Kontor: +46 (0) 171-47 51 13

anette.eriksson@rovab.com

Towe Thorsell

Towe Thorsell

Servicemontör

Mobil: +46 (0) 70-223 39 11

towe.thorsell@rovab.com

Christer Klebark

Christer Klebark

Servicemontör

Mobil: +46 (0) 70 660 44 81

christer.klebark@rovab.com

Annica Molin

Annica Molin

Servicemontör

Mobil: +46 (0) 73 942 01 49

annica.molin@rovab.com

John Thorsell

John Thorsell

Grafisk marknadsföring

Mobil: +46 (0)70-460 30 77

john.thorsell@rovab.com

Håkan Sjöberg

Håkan Sjöberg

Teknik och utveckling

Mobil: +46 (0) 70-591 68 92

hakan.sjoberg@rovab.com

Bengt Thorsell

Bengt Thorsell

Lager

Mobil: +46 (0) 70-320 60 78

Bengt Bohlin

Bengt Bohlin

Teknisk Säljare

Mobil:+46 (0)76-788 70 18
Kontor: +46 (0)171-47 51 13
Bengt.Bohlin@rovab.com

Kontaktformulär

Kontaktformulär